Gelişmiş Çatlak Kontrolü
Döşemenizdeki çatlakları unutun.İntermix polietilen lit,beton dökümünden sonraki ilk birkaç saat için büzülmelerden dolayı oluşabilecek çatlakları kontrol altına alır ve yüksek dayanıklılık sağlar.Kılcal rötre çatlaklarını engeller.Bu sayede ve çevre ve güvenlik şartlarına uygun,sıvı geçirmez döşemeler yaratabilirsiniz.

Maksimum Aşınma Dayanımı
İntermix,döşeme yapısını koruyan bir kalkan görevi görür.Polietilen lif,beton plağının tüm derinliği üzerinde etki göstererek aşınma dayanımını arttırır.Beton içindeki lif dozu arttıkça betonun dayanımı ve durabilitesi üzerinde olumlu etki sağlar.

Maksimum Su Sızdırmazlık 
İntermix polietilen lif,döşemenin kılcal su emme özelliği üzerinde olumlu bir etki gösterir.İntermix lif içeren betonlar çatı yapılarında da kullanılarak aşağı yapılara su sızması engellenir.

Maksimum esneklik 
İntermix polietilen lif,uzama ve esneklik payından dolayı kopmaz.Bu esneklikten dolayısıyla beton bağlantıları arası güçlü tutulur ve çatlak kontrolü maksimum seviyededir.

Maksimum Güvenlik
İntermix polietilen lif,yangın anında alanındaki ısıyı minimumda tutarak yangına karşı dayanıklı olumlu etkiler gösterir.