Maksimum yük taşıma
InterMix, beton plağının tüm derinliği boyunca güçlendirme sağlayarak fark yaratır. Çelik teller, gerilmenin gerçekleştiği ya da yükün bulunduğu herhangi bir yüzeyde hiçbir deformasyon ve zarara yer vermeksizin maksimum yük taşıma garantisi verir.

 
Gelişmiş çatlak kontrolü
Döşemenizdeki ufak çatlakları dert etmeyin. InterMix çelik telleri, maksimum çatlak kontrolü sayesinde döşemenizdeki en ufak çatlakları bile kontrol altında tutarak yüksek dayanıklılık garanti eder. Bu sayede çevre ve güvenlik şartlarına uygun, sıvı geçirmez döşemeler yaratabilirsiniz.
 
 
Maksimum yorulma direnci
Zor ve ağır hizmet sahalarının en büyük problemi servis ömrü ve onarım maliyetleridir. InterMix’in maksimum yorulma direnci, döşemenizin uzun süre sorunsuz kullanımını garanti eder. Bunun yanı sıra onarım maliyetlerini azaltır ve servis ömrünü uzatır.
 
Maksimum darbe direnci
Darbelere karşı özel olarak tasarlanmış tel donatılı sistemler, darbeleri emerek döşemenizi her türlü hasardan korur ve sorunsuz bir kullanım sağlar.
 
Maksimum tamirat esnekliği
Döşemeniz tamirata ihtiyaç duyduğunda, InterMix eklenmiş beton karışımınız ile yapacağınız ince beton kaplama işlemi size pratik bir çözüm sunar.